Порушувати Закон – дорого

Основа цивілізованого суспільства – повага до приватної власності. Без цього, Україна ніколи не увійде до кола успішних держав.

Музика, – така сама власність, як і будь-яка інша, і якщо використовуєш чужу власність у своїй підприємницькій діяльності, необхідно сплачувати кошти за таке використання.

Власники найбільших світових музичних каталогів, українські видавництва, автори та виконавці доручили УЛАСПу та ОКУАСПу захист своєї власності на території України. Мета – будь-яке використання музики в підприємницькій діяльності має бути оплачене.

Для захисту інтересів авторів, виконавців, музичних видавництв, що нам довіряють вже майже десять років, ми вмовляємо підприємців по всій Україні виконувати Закон та сплачувати дуже незначні суми у якості роялті за використання чужої власності (музики). Але, на жаль, деякі підприємці вважають, що Закону в Україні немає і можна трохи зекономити. Ми попереджаємо, ми навіть благаємо виконувати Закон. Та якщо благання не діють, ми робимо фіксації (і таких фіксацій ми робимо близько 500 щомісячно по всій країні) і звертаємось до суду. І тут вже стягуються штрафи, що вимірюються в сотнях тисяч гривень плюс адвокатські витрати плюс державне мито, тощо!

Ось лише декілька Постанов апеляційних судів з різних регіонів (Київ, Днепр, Харків):

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92703145 – “СПОРТДЕЛЮКС”;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/89852461 – “Фіджі 22”;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92254778 – “Акта”;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92068249 – “ТДК Комплекс”;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92839538 – «Граці Міллє».

Закликаємо поважних Підприємців повернутись в правове поле та почати сплачувати кошти за використання чужої власності!

Запрошуємо авторів, виконавців, музичні видавництва долучитись до кола Правовласників, чиї права дійсно захищені і які вже зараз отримують десятки, а інколи і сотні тисяч гривень стабільно щокварталу.